Редакция - [email protected]

Ткаченко презентував проект закону "Про Київ – столицю України" (фото)

За словами депутата, цей закон має дати "право на насолоду від життя в місті та його споглядання".

Над новою версією законопроекту працювала велика кількість фахівців / Facebook Олександра Ткаченка

У суботу, 21 вересня, у Софії Київській презентували проект закону «Про Київ – столицю України», ідею створення загальноміської платформи для дискусій в столиці та ініціативу об’єднання міських громад.

Об этом сообщает http://capital-on-forex.com

«Нова версія закону, над якою працювала велика кількість фахівців в питаннях розвитку міста, має на меті поновити самоврядування у Києві. Закон за своєю суттю, дасть право на насолоду від життя в місті та його споглядання», – зазначив депутат.

На його думку, у Києві є достатня кількість громадських ініціатив, потрібно, «щоб вони об’єднались і стали голосом всього міста».

«Тому, також, ми ініціюємо створення платформи, яка стане для них своєрідним think tank, і буде допомагати задля комунікації на благо міста. Я щиро вдячний команді, яка впродовж останніх тижнів, і вдень, і вночі, працювала над створенням нового майбутнього для Києва – нашої столиці, якому настала пора повернути його права», – підсумував Ткаченко.

Настав час повернути Києву його права, вважає Ткаченко / Facebook Олександра Ткаченка

Як раніше повідомляв УНІАН, Ткаченко повідомив про внесення до порядку денного парламенту законопроекту про столицю, який має привести «до європейських норм принципи самоврядування у місті».Джерело статті: “https://www.unian.ua/politics/10693872-tkachenko-prezentuvav-proekt-zakonu-pro-kijiv-stolicyu-ukrajini-foto.html”


Сайт продается

Цена: 560$

Обращатся : [email protected]

Поиск