Редакция - gipoteza.pr@gmail.com

Членів харківської банди судитимуть за викрадення і катування людейДо суду передано справу щодо шести членів організованого злочинного угруповання, яке викрадало та катувало людей, вимагаючи гроші.


Про це повідомляє прес-служба прокуратури Харківської області, – передає .


“Прокуратура області скерувала до Харківського районного суду Харківської області обвинувальний акт щодо зухвалого угруповання, якому інкримінується скоєння трьох жорстоких розбійних нападів, у тому числі на відомого лікара та його родину у березні 2016 року”, – йдеться у повідомленні.

За інформацією начальника відділу прокуратури області Нвера Антоняна, досудовим розслідуванням встановлено, що двоє чоловіків (40-річний колишній співробітник правоохоронних органів та 42-річний діючий поліцейський) створили та очолили злочинне угруповання. У “справу” запросили друзів та знайомих.


Зловмисники обвинувачуються в тому, що впродовж осені 2015 року – січня 2017 року вчинили 3 розбійні напади, поєднані із викраденням людей та застосуванням фізичного насильства і зброї. Встановлено 6 потерпілих. Загальна сума завданої матеріальної шкоди становить понад 3 мільйнів гривень.


“Члени угруповання “працювали” за розробленою схемою – використовуючи базу МВС, яка дісталася у “спадок” від попередньої служби, підшуковували заможних харків’ян. Вони слідкували за ними, розпорядком їх дня та їх родин. Потім планували розбійні напади та викрадення.


Кожен з учасників групи мав свої обов’язки. Одні розробляли злочинні плани, координували дії учасників угруповання та створювали алібі на момент вчинення злочину, інші – стежили за своїми жертвами, здійснювали збір інформації про них, з’ясовували майновий стан, місце проживання тощо. Так звані “сходки” проводили щовівторка. Збиралися у лазні”, – розповів Антонян.


Членів групи затримали у січні 2017 року після нападу на одного із харківських підприємців. Потерпілий працював у сфері торгівлі. Напали на підприємця, коли він зранку виходив з двору свого домоволодіння.


Фігуранти провадження побили його, зв’язали, затягнули до домівки та катували, поки той не зізнався, де зберігає гроші. Після злочину зловмисники намагалися втекти на автомобілі своєї жертви. Працювали у масках, мали при собі зброю та кайданки.


Сайт продается

Цена: 560$

Обращатся : gipoteza.pr@gmail.com

Поиск