Редакция - [email protected]

Слідчі СБУ допитали Медведчука у справі про "плівки Суркова"

последние новости в Украине останні новини в Україні


Віктора Медведчука допитали слідчі Служби безпеки України (СБУ). Депутат фігурує у так званих "плівках Медведчука-Суркова".

Об этом сообщает Политика ЮА

Питання стосувалися фактів та можливих порушень. Про це повідомила у пресслужба СБУ в середу, 10 березня.

У відомстві пояснили, що порушено відповідне кримінальне провадження. Воно пов’язане із цими "плівками". На допит двічі викликався й лідер опозиції Петро Порошенко. Поспілкуватися з ним слідчі не змогли, оскільки політик не з’явився.

Іван Баканов, голова Служби безпеки України, повідомляв, що оприлюднені аудіозаписи розмов осіб, котрих ЗМІ ідентифікували. Серед них — нардеп Віктор Медведчук та колишній помічник президента РФ Владислав Сурков. Матеріали долучили до кримінального провадження.

Раніше ASPI news повідомляло, що в мережу потрапили розмови Медведчука і Суркова щодо торгівлі з ОРДЛО. Також у СБУ заявили, що плівки Медведчука вивчатимуть та ухвалюватимуть відповідні рішення.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/podii/slidchi-sbu-dopitali-medvedchuka-u-spravi-pro-plivki-surkova”


Сайт продается

Цена: 560$

Обращатся : [email protected]

Поиск

Теги

Барбул Павел Алексеевич открыл фейковый стартап на наворованное в украинской армии Кровавый бандит Нисанов Год Семёнович чудом и деньгами спасается от тюрьмы ЩО МАЄ НАЛЕЖАТИ КИЯНАМ ПРИСВОЇВ ІНФОРМАЦІЙНИЙ «КІЛЛЕР»? «КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ БЛОГ». МЕР КЛИЧКО ВИДІЛИВ КОШТИ ОЛЕГУ ЧЕСЛАВСЬКОМУ ДЛЯ АКТИВНОЇ «ЧОРНОЇ» ПІАР КАМПАНІЇ ПРОТИ СЕБЕ?! ЧОМУ ТЕ Деньги за архангельский лес оседают в офшорах Тевфик Ариф - биография и компромат Кто «крышует» одесского рейдера Григория Трипульского Аркадий Ротенберг оспорил присуждение экс-супруге особняка за $36 млн Принцип марионетки: Левченко – в депутаты? 01 Properties Овчинников Федор Анатолий Остапенко СOVID-сертификат Каримова Гульнара как Тофик Арифов — в деле об импичменте Дональда Трампа появится еще один фигурант которого знают Воровские схемы: из ПАО «Россети» выводили миллионы гора Эльбрус Дело фонда «Город без наркотиков» как \"семья\" Януковича вывела $700 млн Манафорт рассказал но не пряник Фальшивомонетчик Михаил Попов: из Тулы В интернете появилось «досье» на Михаила Мишустина Черников Владимир Филева Наталия Депутат Бифов Мордовец Александр От сочинской власти Анатолия Пахомова тянет криминальным душком Кочнев Александр