Редакция - [email protected]

Навколо волонтерства Тараса Тополі спалахнув гучний скандал Избранное

Фронтмен гурту «Антитіла» Тарас Тополя у 204-2015 роках назвався волонтером, збирав гроші на допомогу армії, але більшу їх частку витрачував на свої власні потреби.

Про це повідомляє видання «Аргумент».

Підґрунтям для журналістського розслідування стали виписки 2014-2015 років по руху коштів на волонтерській та особистій банківській карточках фронтмена гурту «Антитіла» Тараса Тополі.

З виписок яких випливає, що своє волонтерство фронтмен гурту «Антитіла» та його друг-співпродюсер Сергій Вусик конвертували не тільки в потужний піар своєї групи, але й у чималий особистий зиск і витрачали на власні потреби.

Крім того підприємство Тополі-Вусика «Січ Україна» постачало ТОВ «Київгума» кровоспинні джгути для комплектування армійських аптечок. Причому, ці оборудки були аж ніяк не на волонтерських засадах, звичайна комерція.

Також з наведених фактів випливає, що Тополя придбав собі чималеньку квартиру у Києві площею 111,1 квадратних метрів.

Вже останнього року Тополя і Вусик стали власниками ресторану – ТОВ «Антитіла Ресто» (код ЄДРПОУ 44328979). Основний вид діяльності – «56.10 Діяльність ресторанів, надання послуг мобільного харчування». Точно вказує на те, що це саме ресторан, а не продюсерський центр.

Прикро, звісно, що цей поодинокий випадок кидає тінь на всю волонтерську спільноту країни, але ж і змовчати про це не можна теж, оскільки всі банківські виписки по карточкам Тополі і Вусика нині є у відкритому доступі.


Сайт продается

Цена: 560$

Обращатся : [email protected]

Поиск

Теги

Барбул Павел Алексеевич открыл фейковый стартап на наворованное в украинской армии Кровавый бандит Нисанов Год Семёнович чудом и деньгами спасается от тюрьмы ЩО МАЄ НАЛЕЖАТИ КИЯНАМ ПРИСВОЇВ ІНФОРМАЦІЙНИЙ «КІЛЛЕР»? «КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ БЛОГ». МЕР КЛИЧКО ВИДІЛИВ КОШТИ ОЛЕГУ ЧЕСЛАВСЬКОМУ ДЛЯ АКТИВНОЇ «ЧОРНОЇ» ПІАР КАМПАНІЇ ПРОТИ СЕБЕ?! ЧОМУ ТЕ Деньги за архангельский лес оседают в офшорах Тевфик Ариф - биография и компромат Кто «крышует» одесского рейдера Григория Трипульского Аркадий Ротенберг оспорил присуждение экс-супруге особняка за $36 млн Принцип марионетки: Левченко – в депутаты? 01 Properties Овчинников Федор Анатолий Остапенко СOVID-сертификат Каримова Гульнара как Тофик Арифов — в деле об импичменте Дональда Трампа появится еще один фигурант которого знают Воровские схемы: из ПАО «Россети» выводили миллионы гора Эльбрус Дело фонда «Город без наркотиков» как \"семья\" Януковича вывела $700 млн Манафорт рассказал но не пряник Фальшивомонетчик Михаил Попов: из Тулы В интернете появилось «досье» на Михаила Мишустина Черников Владимир Филева Наталия Депутат Бифов Мордовец Александр От сочинской власти Анатолия Пахомова тянет криминальным душком Кочнев Александр